itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
Українцям почали виплачувати компенсації: хто отримає кошти Червоного Хреста

"ПриватБанк" розпочав виплати українцям, які безкоштовно надали житло внутрішнім переселенцям. Про це повідомляє пресслужба банку.

Компенсація від Міжнародної федерації Червоного Хреста та Червоного Півмісяця становитиме 450 гривень на місяць.

Хто отримає компенсацію

За даними прес-служби, компенсацію можуть отримати власники житлових приміщень, які безоплатно розміщують у них внутрішньо переміщених осіб (гість повинен мати статус ВПО).

Розмір компенсації становить 14,77 грн за одну особу на добу, 450 грн за одну особу на місяць. Кошти будуть перераховані переказом на банківський рахунок через платіжну систему PrivatMoney.

Як отримати компенсацію

  • Зареєструвати своє житло на сайті: не пізніше наступного дня подати заяву до органів місцевого самоврядування (виконавчого комітету), вказавши ім'я та по-батькові кожної з розміщених осіб та додаючи копії документів, що посвідчують їх особи.
  • В день припинення розміщення внутрішньо переміщеної особи або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку проживаючих осіб.
  • Звернутись до виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради за місцем розташування жилого приміщення для отримання грошової допомоги.
Читайте также:  Пошкоджено понад 100 будівель: фото та відео наслідків ракетного удару по Очакову

По материалам: Подробности