itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
росія готує свій ОПК до тривалої війни в Україні - ISW

Експерти вважають, що Кремль намагається мобілізувати промисловість для підтримки тривалої війни в Україні Про це повідомляє Інститут вивчення війни. 

Зокрема, Головне управління розвідки міноборони України поінформувало, що на початку серпня Москва ініціювала "промислову мобілізацію" оборонних підприємств та заборонила деяким співробітникам і всьому керівництву "Ростеху" брати відпустки. 

Військово-промислова комісія рф під головуванням російського диктатора володимира путіна готується до початку вересня змінити програму держоборонзамовлення та збільшити видатки на 600-700 млрд рублів (близько $10 млрд). 

Міністр оборони росії Сергій Шойгу, ймовірно, 12 серпня відвідав завод "Уралвагонзавод", найбільшого виробника танків у росії, зокрема, Т-72.  Зазначається, що в цього підприємства виникли фінансові проблеми через санкції та невиконання державних контрактних зобов’язань.

 "Якщо це правда, візит Шойгу може свідчити про те, що Кремль намагається відновити або розширити роботу військово-промислового комплексу", – пояснили в ISW. 

По материалам: Подробности