Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /var/www/fastuser/data/www/glavpost.com/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307

itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
Приватизація під час війни: які підприємства продадуть у першу чергу

В Україні у рамках приватизації у першу чергу будуть продані державні хлібокомбінати та спиртзаводи. Про це повідомила в. о. голови Фонду державного майна Ольга Батова в ефірі національного телемарафону.

Зараз ми вважаємо важливим почати приватизацію, наприклад, комбінатів хлібопродуктів, спиртових заводів і тих об'єктів, які можуть допомогти країні розв'язати проблему з зерном, з зерновими сховищами – з тим, щоб переробити це зерно.

За словами голови в. о. голови Фонду держмайна, переважно і спиртові заводи, і хлібокомбінати, що знаходяться в державній власності, не працюють. Є майже 200 об'єктів, вже готових до продажу.

Всі ці об'єкти є цікавими, тому що вони розташовані в Західній Україні та регіонах, де не ведуться активні бойові дії. Ці підприємства цікаві для релокації бізнесу.

Батова додала, що в разі прийняття до вересня всієї нормативної бази та початку аукціонів вже з 1 вересня, держбюджет може додатково отримали 1 млрд грн.

Нагадаємо, що Верховна Рада ухвалила закон щодо спрощення приватизації, в тому числі для сприяння релокації підприємств й відновлення економіки.

Читайте также:  Российские паспорта на Донбассе: новое заявление России

По материалам: Подробности