itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
"У Маріуполі загинуло 22 тисячі людей" - радник мера

За час російської окупації в Маріуполь загинуло 22 тисячі осіб. Про це в інтерв'ю CNN повідомив радник мера Петро Андрющенко.

Він зазначив, що на думку чиновників мерії Маріуполя, за три місяці війни було вбито не менше 22 тис.жителів міста. Відзначається, що в даний час преса не може потрапити в місто, а ті, хто все ще там залишаються, занадто налякані, щоб говорити відкрито.

Андрющенко пояснив, що названа цифра заснована на численних контактах, які він та інші чиновники мерії продовжують підтримувати з чиновниками, які знаходяться в місті. Але він вважає, що реальна цифра може бути набагато вище.

Процес перепоховання мертвих ускладнений тим, що офіційні особи росії наполягають на тому, щоб вилучені тіла були доставлені в морг, і що особа, яка вимагає тіла, повинна погодитися записати відео, на якому заявник каже, що загиблий був убитий українськими військовими.

У місті абсолютно темно. Єдині вогні-це від російських військ і російських патрулів", – сказав він. "Всюди запах смерті і запах вогню.

Читайте также:  Грипп надвигается: эпидемический порог превышен в пяти областях

Радник мера сказав, що місто знаходиться в ізоляції, а ситуація в ньому – це гуманітарна катастрофа.

За його словами, жителі не можуть вільно пересуватися, оскільки для будь-якого пересування по місту необхідні спеціальні перепустки, а система фільтрації не дозволяє їм виїхати з Маріуполя.

По материалам: Подробности