Видано «Збірник рецептур страв, кулінарних виробів і напоїв (технологічних карт) для харчування дітей шкільного віку для закладів освіти, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку та закладів сфери соціального захисту». 

Він містить технологічні вимоги до продуктів, інформацію про особливості та технологію приготування страв і напоїв. Усі вони відповідають нормам нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, мають високу поживну і біологічну цінність, адаптовані до вподобань дітей та збігаються зі сучасним рівнем техніки і технологій у закладах харчування.

Цей збірник можна використовувати у закладах освіти при складанні власного меню. Він підготовлений для керівників, спеціалістів, працівників закладів загальної середньої освіти, а також інших фахівців, які відповідають за організацію і якість харчування учнів, а також здійснюють за ними контроль та державний нагляд.

Збірник є результатом спільної роботи фахівців  ДУ «Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва НАМНУ» та Київського національного торговельно-економічного університету. 

Источник: МОЗ