Сообщается, что в Херсонской области коронавирус подхватил малыш, которому еще не исполнился один год.
Коронавирус в Украине: болезнь зафиксировали у малыша
Коронавирус обнаружили у младенца в Херсонской области. Фото: 112 Украина

Об этом пишет Главпост, ссылаясь на сообщение главы Херсонской ОГА в Facebook.

По состоянию на 14 апреля, число зараженных коронавирусом пациентов в Украине выросло до 3372. Стоит отметить, что количество тех, кто вылечился, превысило число тех, кто скончался от осложнений инфекции.

В Минздраве отметили, что большая часть больных это люди старше 50 лет. Однако из-за того, что вирус мутирует, он поражает младшую группу населения. Вчера, 13 апреля, глава Херсонской ОГА Юрий Гусев сообщил, что в области зафиксировали первый случай заражения малыша до года. Мама, у которой также обнаружили COVID-19, подхватили вирус от больного родственника.

Глава Херсонской ОГА отметил, что состояние малыша и матери удовлетворительное. На данный момент они находятся дома на самоизоляции под наблюдением врачей.

Также Юрий Гусев сообщил, что сейчас в Херсонской области зарегистрировано 34 новых случая заражения коронавирусом. Один пациент в Геническом районе выздоровел, а пациент из Олешсковского района, к сожалению, скончался от осложнений. За последние сутки лабораторно подтвердили еще три случая инфицирования.

Читайте также:  Теракт в Еленовке: Россия фабрикует доказательства

❗️Оперативна інформація ❗️✅Станом на 13 квітня маємо вже 34 лабораторно підтверджених випадки коронавірусу на Херсонщині. З них – одне одужання у Генічеському районі, та один летальний випадок в Олешківському.✅Три нових лабораторно підтверджених захворювання виявлено за останню добу. ❗️2 особи з Олешківського району, які контактували із раніше захворілимна COVID-19 чоловіком, членом їх родини⬇️◾️ жінка 32 роки та маленька дитина, якій 24 квітня виповниться лише 1 рік. Наразі вони знаходяться на самоізоляції. За ними встановлено щоденний медико-санітарний нагляд. Їхній стан задовільний.◾️ жінка, 44 роки з Білозерського району (с.Чорнобаївка). Яка нещодавно повернулася з Києва. Госпіталізована до обласної інфекційної лікарні. Стан її стабільно важкий, вона отримує кисень. Підключення до апаратів ШВЛ – не потребує❗️Наразі встановлюється коло контактних осіб для проведення ПЛР досліджень.✅Триває робота Єдиного антикризового штабу. За підтримки великого, середнього та малого бізнесу зібрано 16 млн 300 тис грн. З них частину залучено у вигляді продовольчого забезпечення, засобів індивідуального захисту для незахищених верств населення.✅На сьогодні благодійна, спонсорська та інша матеріальна допомога для закладів охорони здоров'я становить 4 млн 421 тис грн.Впродовж вихідних надійшло⬇️◾️ 970 респіраторів та медичних масок;◾️ 485 медичних халатів;◾️ 18 350 медичних перчаток;◾️ 224 захисних окулярів;◾️ 51 літрів дезінфікувальних засобів.Завтра ми очікуємо прибуття на Херсонщину чергової партії допомоги, яка прибула в Україну з Китаю під патронатом Президента України Володимира Зеленського.✅За період обмежень автошляхів, з 11 по 13 квітня 2020 року, поліцейськими на території м. Олешки та с. Малі Копані, Голопристанського району проведено наступну роботу⬇️◾️складено всього адміністративних матеріалів – 36.◾️ перевірено осіб, які перебувають на самоізоляції;◾️проведено 140 профілактичних бесід із громадянами, суб’єктами господарювання щодо недопущення порушення карантинних обмежень та заборон.Шановні мешканці області, в час коли ми всі маємо об'єднатися заради спільної перемоги, я хочу вас про дещо попросити: будь ласка залишайтеся вдома, заради себе та заради ваших близьких! Будьте здорові!

Posted by Юрій Гусєв on Esmaspäev, 13. aprill 2020

Напомним, доктор Комаровский сделал важное заявление об укреплении иммунитета.