itemscope itemtype=”http://schema.org/ImageObject”>
ООН підготувала нові умови кремлю для відновлення "зернової угоди" - ЗМІ

ООН підготувала новий пакет пропозицій для російського диктатора володимира путіна щодо зернового коридору. Ці умови мають стати основою відновлення "зернової угоди".

Найбільш важливими елементами пакету є включення в систему SWIFT європейської дочірньої компанії Російського сільськогосподарського банку (Россільгоспбанку) і випуск заморожених активів російських компаній з виробництва добрив у Європі.

Видання зазначає, що інші формули, висунуті як альтернатива угоді, створюють проблеми з точки зору безпеки і витрат.

"Росія, яка заявляє, що занепокоєна тим, що зерно, що прямує до розвинених країн, пропонує відправити 1 мільйон тонн зерна до Туреччини, яке буде відправлено до найменш розвинених країн після обробки в Туреччині за фінансової підтримки Катару", – йдеться в матеріалі.

Однак порівняно з обсягом операцій Чорноморського зернового підприємства, яке дає змогу відвантажувати по всьому світу близько 33 млн тонн зерна за один рік, 1 мільйон тонн зерна, пропонований росією, залишається значно нижчим за потреби.

Відсутність достатньої кількості зерна для нужденних може призвести до швидкого зростання цін на ринках і спровокувати глобальну кризу.

По материалам: Подробности