Україна перемогла Боснію і Герцеговину в півфіналі плей-оф відбору до Євро-2024

Україна здобула вольову перемогу над Боснією і Герцеговиною у півфіналі плей-оф відбору до Євро-2024 – 2:1. Українці програвали до 85-ї хвилини, але потім забили два м'ячі з інтервалом у три хвилини.

У першому таймі Україна та Боснія і Герцеговина зіграли з рахунком 0:0.

У другому таймі Україна пропустила гол. На 56-й хвилині Дедич виконав простріл з правого флангу, після якого м'яч залетів у сітку воріт України – 0:1. Згодом гол записали як автогол Миколи Матвієнка.

На 85-й хвилині Роман Яремчук забив після виходу на заміну і зрівняв рахунок – 1:1.

За  три хвилини після навісу Яремчука з лівого флангу головою забив Артем Довбик – 2:1!

Арбітр компенсував 8 хвилин до основного часу матчу, однак рахунок остався незмінним – 2:1 на користь України.

У фіналі плей-оф відбору Україна зіграє проти Ісландії, яка розгромила Ізраїль (4:1). Матч відбудеться у вівторок, 26 березня.

По материалам: Подробности