Шон Пенн привіз Зеленському свій "Оскар"

Американський актор і режисер, лауреат премії "Оскар" Шон Пенн втретє з початку повномасштабного вторгнення росії відвідав Україну. Зірка Голлівуду зустрівся з президентом Володимиром Зеленським.

Глава держави розповів Шону Пенну про поточну ситуацію в країні. Співрозмовники обговорили можливості для підтримки України та збереження уваги світу до трагічних подій, які відбуваються. 

Шон Пенн розповів, що продовжує роботу над своїм фільмом про Україну.

Шон Пенн привіз Зеленському свій "Оскар"

Американський митець привіз свою статуетку "Оскар" і передав її Зеленському як символ віри в перемогу нашої країни. Відзнака перебуватиме в Україні до закінчення війни.

Володимир Зеленський вручив Шону Пенну орден "За заслуги" ІІІ ступеня, яким актора було нагороджено за значні особисті заслуги у зміцненні міждержавної співпраці, підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, вагомий внесок у популяризацію Української держави у світі.

Шон Пенн привіз Зеленському свій "Оскар"

Володимир Зеленський і Шон Пенн також відвідали Алею сміливості на столичній площі Конституції. На цій Алеї поруч з іменами багатьох світових лідерів, які допомогли Україні під час повномасштабного вторгнення рф, є й іменна табличка Шона Пенна.

Алея сміливості починається саме з таблички, присвяченої американському актору та режисеру, адже він відвідав Україну в перший день російського вторгнення, 24 лютого, щоб зафіксувати події в нашій країні та донести світові правду про російську агресію.

Шон Пенн привіз Зеленському свій "Оскар"

Нагадаємо, росія заборонила в'їзд американським акторам Бену Стіллеру та Шону Пенну, які підтримали Україну у війні з країною-агресором і приїжджали до Києва. 

По материалам: Подробности