itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
Сейм Латвії визнав росію державою-спонсором тероризму

Сейм Латвії визнав насильство росії щодо цивільного населення України та інших країн тероризмом, а саму росію – державою, яка підтримує тероризм.

Про це повідомляє TvNet.

Раніше в офіційній заяві комісія Сейму із закордонних справ визнала насильство росії щодо цивільного населення України та інших країн тероризмом, а росію – державою, яка підтримує тероризм.

У заяві комісії наголошується, що росія цілеспрямовано використовує страждання та залякування як інструмент у своїх спробах деморалізувати український народ та Збройні Сили, паралізувати здатність України діяти, щоб окупувати її територію.

Депутати категорично засуджують військову агресію росії та масштабне вторгнення в Україну, яке здійснюється за підтримки та участі білоруського режиму, а також закликають євроатлантичну спільноту та її партнерів невідкладно посилити та запровадити всеосяжні санкції проти росії з метою завадити російській армії продовжувати військову агресію.

Комісія визнала росію державою, яка підтримує тероризм, також у зв'язку з багаторічною підтримкою та фінансуванням нею терористичних режимів та організацій – росія є найбільшим постачальником зброї режиму Асада в Сирії, робила теракти в суверенних країнах, у тому числі отруєння сім'ї Скрипалів у Великій Британії та збила літак Malaysia Airlines, внаслідок чого загинули 298 людей. 

По материалам: Подробности