Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /var/www/fastuser/data/www/glavpost.com/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307

itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
росія намагається відновити темп наступу - розвідка Британії

росія намагається відновити темп наступу на північній ділянці Ізюмського напрямку.

Утім, основна увага росії, як і раніше, зосереджена на Сєвєродонецько-Лисичанському напрямку. Українські війська продовжують утримувати лінію фронту у цьому секторі, використовуючи для оборони лісисту місцевість. Про це інформує британська розвідка.

У британській розвідці припускають, що протягом найближчих тижнів російська кампанія, швидше за все, все більше покладатиметься на ешелони резервних сил. Вони складаються з кількох окремих компонентів, які росія з високою ймовірністю вже почала використовувати.

Російський "Бойовий Армійський Резерв Країни" (БАРС) – це нещодавнє нововведення. Воно складається із резервістів-добровольців, зайнятих неповний робочий день. З цих резервістів можуть бути сформовані цілі підрозділи, які зазвичай призначені для виконання завдань з охорони тилу.

Мобілізаційний людський резерв — це значний резерв ветеранів, які відслужили у регулярних військах протягом останніх п'яти років. Російська влада, ймовірно, використовує добровольців із цієї категорії для поповнення третіх батальйонів у складі регулярних бригад",  – сказано в повідомленні.

Попри постійний дефіцит резервістів, російське керівництво, ймовірно, не хоче віддавати наказ про загальну мобілізацію.

Читайте также:  В Украину стремительно "внедряется" лето

По материалам: Подробности