itemscope itemtype=”http://schema.org/ImageObject”>
– Данілов ” src=”/wp-content/uploads/2023/06/5776fd20f9dbfd4147a62a2b90cbb0ec.jpg” alt=”У збитих безпілотниках Shahed знайдено запчастини з країн-партнерів України – Данілов” width=”100%” />

У збитих безпілотниках Shahed знайдено запчастини з країн-партнерів України. Про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов в ефірі телемарафону "Єдині новини". 

Відповідаючи на запитання, які країни допомагають росії не просто обходити санкції, а нарощувати виробництво ракет і дронів та чи може Україна натиснути на ці країни, Данілов зауважив, що, на його думку, треба використовувати не слово "натиснути", а розібратися, як так стається, що росія, яка перебуває під санкціями, як вона може використовувати ті чи інші запчастини країн, які є дружніми до України, є її партнерами.

"З цим питанням розбираємося. Це не перший такий випадок", – зазначив секретар РНБО.

Данілов додав, що в РНБО розуміють, з чого складаються ті чи інші компоненти тих самих безпілотників Shahed.

"Ми маємо в наявності майже цілий Shahed. Так сталося, що приземлили неодноразово наші військові цю залізну мерзоту, яка несе смерть нашим громадянам. Розібрали і, на жаль, виявили там частини, які не виробляються ані в Ірані, ані в росії. Зараз будемо дуже ретельно розбиратися з цим питанням, звертатися у відповідні інституції для того, щоб поставити крапку", – наголосив він.

Читайте также:  "Теперь последнее слово за обществом!": Зеленский остро ответил критикам закона о референдуме

Секретар РНБО зауважив, що, на превеликий жаль, свого часу, коли дехто готувався до цієї війни, було заздалегідь закуплено в компаній ті чи інші запчастини виробництва 2019, 2020, 2021 років.

"Але це, тим не менш, не знімає певних процесів, які й зараз перебувають на контролі і доповідалися на засіданні Ставки верховного головнокомандувача", – підсумував він.

По материалам: Подробности