"З окупації Криму почалася спроба рф поставити в рабські умови Україну і Європу" - Зеленський

У пʼятницю, 7 квітня, президент України Володимир Зеленський заявив, що саме з окупації українського Криму, саме з репресій у Криму проти свободи української та кримськотатарської, проти кримських мусульман почалася спроба росії поставити в рабські умови Україну й інші народи Європи.

На жаль, на землі Криму зараз – під російським триколором – панує зло. Приниження, репресії, убивства, війна… 

"Але там, де почався шлях зла, саме там на нас чекає і перемога над ним. Деокупація Криму є безальтернативною не лише для України, а й для всього світу. Для порядку у світі, що заснований на конвенціях і Статуті ООН, а не на кримінальних звичках убивць, ґвалтівників і грабіжників, які росія намагається поширити", – написав він.

Вірю, що молитви за мир для всієї нашої землі без винятку будуть почуті. Україна заслуговує на це так само, як і всі інші країни всюди, де Бог благословив землю життям. Ми повернемся в Крим – і тоді світу повернеться спокій, бо агресор програє. Перемога України означатиме перемогу життя – життя українців усіх конфесій, різного походження, але з однією мрією та вірою: із вірою в добро.

Читайте также:  Как восстановить печень и поддерживать ее в здоровом состоянии: список полезных продуктов

Про це президент сказав перед іфтаром, який мав честь розділити з нашими воїнами, а також із представниками Меджлісу, кримськотатарського народу і дипкорпусу мусульманських країн. 

Попри сум і біль війни хай священний Рамадан буде світлим!

По материалам: Подробности