"Ніколи не пробачимо. Покараємо всіх винних": заява Зеленського до річниці Бучі (відео)

Президент України Володимир Зеленський опублікував у соцмережах відео до річниці визволення Бучі — містечка на Київщині, яке стало символом воєнних злочинів російської армії в Україні.

Буча і Бучанський район. 33 дні окупації. Понад 1400 смертей, із них 37 дитячих. Понад 175 людей знайдено в братських могилах і камерах тортур. 9000 російських воєнних злочинів. 365 днів, як це знову вільне українське місто. Символ звірств армії країни окупанта. Ніколи не пробачимо. Покараємо всіх винних.

В іншому ролику — фрагмент пресконференції Зеленського, в якому президента України запитують про найстрашніший день у його житті. Він каже, що це був день, коли світ побачив звірства в Бучі. Далі йдуть кадри з візитом звільненого міста світовими лідерами.

Коли деокупували Бучу, ми побачили, що диявол не десь там — він на землі. Страшна правда про те, що відбувалося на тимчасово окупованих територіях, відкрилася світу. Ми ніколи не забудемо жертв цієї війни й обов’язково притягнем до відповідальності всіх російських вбивць.

По материалам: Подробности