"У житті настав ключовий момент": Зеленський звернувся до росіян

Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що після оголошення російським диктатором володимиром путіним мобілізації у житті росіян настав вирішальний момент. Вони мають зробити важливий вибір – взяти повістку та померти на чужій землі чи продовжити жити. Про це він сказав у своєму зверненні.

Він зазначив, що оголошена рф злочинну мобілізацію не випадково назвали самі ж росіяни могилізацією.

російська влада чудово розуміє, що відправляє своїх громадян на смерть, інших варіантів не передбачено. Російських командирів не хвилюють життя росіян – їм просто потрібно заповнити порожні місця, що залишилися після вбитих, поранених, російських солдатів, що втекли або в полоні.

При цьому командирів армії рф не хвилює, ким заповнюватимуться ці місця – молодими айтішниками, які ніколи не служили або пенсіонерами, які служили хіба що в радянській армії.

Тому зараз ключовий момент для вас усіх – саме зараз вирішується, чи закінчиться ваше життя. Не взяти повістку краще, ніж загинути на чужій землі військовим злочинцем. Втекти від злочинної мобілізації краще, ніж бути покаліченим і потім ще відповідати перед судом за участь в агресивній війні.

Також Зеленський назвав кращим варіантом здатися в український полон, ніж загинути під ударами нашої зброї:

Під абстолютно справедливими нашими ударами, бо Україна в цій війні захищається – ми захищаємо найсвітліше, ми захищаємо своє життя, своїх дітей, нашу свободу

При цьому Україна гарантує кожному російському солдату, який здасться в полон, три речі:

  • Перше: цивілізоване ставлення відповідно до всіх конвенцій.
  • Друге: збереження в таємниці обставин потрапляння в полон. Ніхто в рф не дізнається, що здача в полон була добровільною.
  • Третє: у разі небажання солдата повертатися в рф – Україна знайде спосіб і допоможе у цьому.

Зеленський додав, що Україна зробить усе задля своєї перемоги.

Кожен громадянин росії повинен розуміти: жодні хитрощі окупанту не допоможуть. Я вам обіцяю.

По материалам: Подробности