itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
Україна не сяде за стіл переговорів з цинічним вбивцею - Подоляк

Україна не погодиться на проведення мирних переговорів з росією на даний момент. Вони можливі тільки після тактичної поразки рф.

Про це повідомляє радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі Freedom.

Подоляк зазначив, що росія по різних каналах – через своїх політиків, політиків інших країн, проросійське лобі – поширює заклики до запуску переговорів з Україною.

При цьому рф захоплює українські території, вбиває людей і руйнує міста.

"І в цей час виходить якийсь черговий розумник і на повному серйозі каже: "Напевно потрібно якось підходити до мирного врегулювання". Що значить мирне? Це ми напали на рф? У чому мирне врегулювання?",- сказав Подоляк.

Він зазначив, що мирне врегулювання на сьогоднішній момент означає визнання Україною невчинення рф військових злочинів і відмову від частини територій і людей.

"Цинічний вбивця пограбував, вбив, захопив. Сідайте з ним за стіл переговорів і говоріть, що він добропорядний громадянин. Нам на повному серйозі це пропонують… Ні, це неможливо", – сказав радник керівника ОП.

Читайте также:  В Украине хотят изменить закон о санкциях: кого обяжут платить налоги

Він додав, що війна буде продовжуватися за правилами війни. Тобто Україна повинна буде завдати серйозних тактичних поразок рф. Після цього переговорний процес може бути запущений на умовах України.

По материалам: Подробности