Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /var/www/fastuser/data/www/glavpost.com/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307

itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
Генсек НАТО зробив заяву про завершення війни в Україні

Війна в Україні має закінчиться через діалог – за столом переговорів, однак на умовах Києва. Таку заяву зробив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на прес-конференції на полях саміту НАТО в Мадриді.

Ця війна, як і більшість інших війн, колись закінчиться за столом переговорів. Але важливо, щоб Україна змогла домовитись на своїх умовах. І тому ми знаємо, що існує дуже тісний зв'язок між тим, чого вони можуть досягти за столом переговорів, і їхньою силою на полі бою.

 

Столтенберг зазначив, що союзники готуються до затяжного збройного конфлікту.

Війни непередбачувані, але ми маємо бути готовими до довгострокової перспективи.

Читайте також

НАТО збільшить присутність у Східній Європі до 300 тисяч військовослужбовців

На питання про те, чи зможе Україна після завершення війни вступити до НАТО, як Фінляндія та Швеція, Єнс Столтенберг заявив, що "двері в НАТО залишаються відчиненими".

19 червня генсек НАТО закликав союзників підготуватися до того, що бойові дії в Україні можуть тривати кілька років. Про тривалу війну попереджав і британський прем'єр-міністр Борис Джонсон.

Читайте также:  "Украина получит бесплатную вакцину от коронавируса COVAX" - Ляшко

Нагадаємо, що країни НАТО на саміті в Мадриді затвердили новий пакет військової допомоги для України.

По материалам: Подробности