itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
Росіяни не змогли оточити Сєвєродонецьк, битва за місто буде довгою - ISW

Російські війська погано себе показали в бойових діях у забудованій міській місцевості під час вторгнення до України і навряд чи зможуть швидко просунутися у самому Сєвєродонецьку. Такі висновки містяться у новому звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

Росіяни продовжують нарощувати позиції довкола міста на Луганщині, однак так і не оточили його. Російські сили, найвірогідніше, продовжать поступовий наступ, і можуть найближчими днями оточити Сєвєродонецьк, почавши вуличні бої.

Російські операції навколо Ізюма залишаються безрезультативними, і російські війська, ймовірно, не зможуть збільшити темпи свого наступу.

Російські сили просуваються від Лимана в напрямку як на південний захід, щоб підтримати свої сили в Ізюмі, так і на південний схід на Сіверськ. У найближчі дні вони навряд чи зможуть виконати поставлені перед ними завдання.

Російські війська в Попасній прагнуть просуватися на північ, щоб підтримати оточення Сєвєродонецька, а не просуватися на захід, у бік Бахмута.

Російські війська продовжують зміцнювати свої оборонні позиції вздовж південної лінії фронту та роблять зусилля з інтеграції Херсонської області до російських економічних та політичних структур.

Читайте также:  Выборы 2019: кого будут поддерживать США

Росіяни не змогли оточити Сєвєродонецьк, битва за місто буде довгою - ISW

Нагадаємо, що на Донбасі ЗСУ знищили командний пункт росії, внаслідок чого було ліквідовано багато офіцерів.

По материалам: Подробности