Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /var/www/fastuser/data/www/glavpost.com/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307

itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
"Це найбільша логістична операція у світі": депутат розповів про вакцинацію від коронавірусу

У питанні вакцинації в Україні є декілька проблемних моментів. Про це заявив у п'ятницю ввечері, 18 грудня, під час соціально-політичного ток-шоу на телеканалі "Інтер" "МИР чи ВІЙНА" народний депутат від "Голосу" Ярослав Железняк.

"Перше – це наявність грошей, щоб закупити вакцину. Так, нам буде надано на 4 мільйони громадян вакцини. Але це замало. І 2,6 мільярда гривень для того, щоб ми їх закупили – це теж замало", – сказав він. 

Другою проблемою, на думку депутата, є сам процес вакцинації.

"Якщо ви подивитесь, що обговорюють зараз політики інших країн – Сполучених Штатів, Європи – вони обговорюють вже давно план вакцинації. Це дуже складний процес. Це насправді найбільша логістична операція у світі. Тому що її треба доставити, вакцина не може довго зберігатися, треба організувати процес, щоб воно було нормально й таке інше", – наголосив Железняк.

Він також додав, що ще одним важливим питанням є реєстрація вакцини. На минулому тижні був прийнятий закон про те, що вакцину від коронавірусу Україна не реєструє принаймні п'ять днів.

Читайте также:  Гройсман раскрыл свой секрет похудения

"Наскільки мені відомо, на комітеті вже схвалили конкретний план, як повинна бути вакцинація. Дай боже, в січні ми приймаємо, це хоча б буде. Друге – це справді більше грошей. У нас є дві сфери, щонайменше, які треба поставити в пріоритет: оплата лікарям, щоб вони не виїхали, а друге – на вакцину", – підсумував народний депутат.