В Брюсселе десятки тысяч человек протестовали из-за принудительной вакцинации и QR-кодов

В Брюсселе десятки тысяч человек протестовали из-за принудительной вакцинации и QR-кодов

Видео

23.01.2022 19:02

Укринформ

Десятки тысяч европейцев, граждан из разных стран Европейского Союза, собрались сегодня в Брюсселе для проведения демонстрации протеста против коронавирусных ограничений и принудительной вакцинации, которая введена в ряде европейских стран.

Как передает Укринформ, об этом сообщает VRT.

«Десятки тысяч человек, бельгийцев и иностранцев, собрались в воскресенье в Брюсселе, чтобы принять участие в международной демонстрации против коронавирусных ограничений. Организаторы этого марша призывают к проведению открытых дебатов относительно мер, которые осуществляются правительственными органами с целью ограничить распространение COVID-19», – говорится в публикации.

Як зазначається, сьогоднішній марш був ініційований організацією «Об’єднана Європа», кількома національними представництвами організації «Всесвітні демонстрації» та за участі більше 600 її місцевих відділень по всій Європі. Головною метою протесту біло відстоювання права європейців на свободу, демократію та повагу до їх конституційних прав.

«Організатори протесту хочуть показати, що у суспільстві зростає кількість людей, що вважають свої голоси непочутими. З метою щось зробити для зниження поляризації думок у дебатах навколо коронавірусу та навколо заходів з його стримування ініціатори демонстрації закликали до відкритого публічного обговорення існуючих проблем, в ході якого будуть почуті всі точки зору», – йдеться у публікації.

Читайте также:  В России число случаев COVID-19 превысило 680 тысяч

Як зазначає видання, сьогодні відбулася вже п’ята за рахунком демонстрація такої спрямованості. Всі попередні супроводжувалися сплесками насильства та актами вандалізму.

Укрінформ пропонує власний відеоогляд подій, що відбулися сьогодні у Брюсселі.

Фото: www.vrt.be

По материалам: Укринформ

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •