Україна програла Іспанії у півфіналі молодіжного Євро-2023

Україна розгромно програла Іспанії у півфіналі молодіжного Євро-2023 з футболу. Команда Руслана Ротаня поступилася іспанцям з рахунком 1:5.

Перемігши у 1/4 фіналу французів, жовто-блакитні гарантували собі путівку на Олімпіаду-2024 року в Парижі. У півфіналі українці мали грати про Іспанії, з якою зіграли внічию на груповій стадії (2:2).

Україна відкриває рахунок першою – на 13-й хвилині год забив Артем Бондаренко – 1:0.

На 17-й хвилині іспанці зрівняли рахунок – гол у відповідь забив форвард Абель Руїс – 1:1.

На 24-й хвилині Україна пропустила другий м'яч. Ойхан Санцет вивів Іспанію вперед – 2:1.

На 53-й хвилині Іспанія забила третій м'яч у ворота України. Відзначився Бланко – 1:3.

На 68-й хвилині Україна пропускає четвертий м'яч – голом відзначився Орос – 1:4.

На 78-й хвилині Україна пропустила п'ятий м'яч, голом відзначився Серхіо Гомес – 1:5.