Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /var/www/fastuser/data/www/glavpost.com/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307

itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
Авіація завдала наймасованішого удару по росіянах на півдні - Арестович

Українська бойова авіація завдала наймасованішого удару по росіянах в Херсонській області.

Про це повідомляє радник голови Офісу президента Олексій Арестович в ефірі "Фейгін LIVE".

"У Херсонській області чудові речі відбулися сьогодні. Наша авіація по щільності ударів показала щось, чого ми не бачили за всю війну. Напевно, 8-10 літаків в одному нальоті було за раз, і не один наліт був", – зазначив він.

За його словами, це говорить про те, що або російське ППО вже не працює на Херсонську область, або її можливості стали обмеженими після українських ударів.

"Такого масованого нальоту я не пригадаю за всю історію цієї війни з нашого боку. Так нахабно 4-5 парами кілька разів за добу вдень… якщо таке триватиме ще кілька днів, там поплохне дуже сильно російське угруповання", – підкреслив Арестович.

За його словами, за непідтвердженою інформацією, літаки могли заходити на лівобережну частину Херсонської області. Крім того, українські сили працювали сьогодні в районі Берислава та Нової Каховки.

По материалам: Подробности