itemscope itemtype=»http://schema.org/ImageObject»>
» src=»/wp-content/uploads/2024/07/db9b23c5f0b135b1b970b2e758ca6392.jpeg» alt=»Орбан анонсував глобальну угоду про співробітництво з Україною» width=»100%» />

Угорщина бажає підписати глобальну угоду про співробітництво з Україною. Документ буде регулювати відносини між країнами.

Про це повідомив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час спільної пресконференції з президентом Володимиром Зеленським.

"Ми намагаємося закрити всі попередні суперечки й сконцентрувати увагу на майбутнє. Ми бажаємо налагодити відносини між нашими країнами. Ми бажаємо підписати глобальну угоду про співробітництво з Україною, подібну до тих угод, які у нас діють з іншими нашими сусідніми країнами", — заявив Орбан. 

Прем'єр-міністр також додав, що Будапешт братиме участь в майбутній модернізації економіки України відповідно до своїх можливостей.

Зокрема сьогоднішній діалог повинен стати основою для майбутнього двостороннього документа. Загалом він повинен буде регулювати відносини між країнами й може бути заснований на дзеркальному підході до двосторонніх відносин між Україною та Угорщиною.

По материалам: Подробности