"Шахтар" програв "Барселоні", а ПСЖ розтрощив "Мілан": всі результати матчів Ліги чемпіонів

Донецький "Шахтар" програв "Барселоні" у третьому турі групового раунду Ліги чемпіонів з рахунком 2:1. Матч відбувся на домашньому стадіоні каталонців.

У першому таймі "гірники" пропустили два м'ячі – на 28-й та на 36-й хвилині. У другому таймі гол у ворота "Барселони" забив Георгій Судаков (62).

В іншому матчі групи Н португальський "Порту" на виїзді переграв бельгійський "Антверпен" (4:1). Після трьох матчів "Шахтар" залишається на третьому місці в турнірній таблиці, має 3 очки.

Наступний поєдинок "гірники" зіграють проти "Барселони" в Гамбурзі 7 листопада. До 1/8 фіналу Ліги чемпіонів виходять по дві найкращі команди з групи. Для виходу в Лігу Європи потрібно посісти третє місце.

Турнірна таблиця групи Н після трьох турів:

• "Барселона" – 9 очок,
  • "Порту" – 6 очок,
  • "Шахтар" – 3 очки,
  • "Антверпен" – 0 очок.
  • В іншому матчі ігрового дня французький "Парі Сен-Жермен" обіграв італійський "Мілан" (3:0). Зустріч відбулася у Парижі.

Забитими м'ячами відзначилися Кіліан Мбаппе (32-а хвилина), Рандаль Коло-Муані (53) та Лі Кан Ін (89).

У наступному турі команди зустрінуться знову, але зіграють у Мілані.

В іншому матчі квартету F англійський "Ньюкасл" на своєму полі з рахунком 0:1 програв німецькій "Боруссії" з Дортмунда.

Турнірна таблиця групи F після трьох турів:

• "ПСЖ" – 6 очок,
  • "Боруссія" – 4 очок,
  • "Ньюкасл" – 4 очки,
  • "Мілан" – 2 очки.
  • В інших матчах нідерландський "Фейєнорд" на своєму полі виявився сильнішим за італійський "Лаціо" (3:1), шотландський "Селтік" та іспанський "Атлетіко" зіграли внічию в Глазго (2:2), німецький "Лейпциг" вдома здолав сербську "Црвену Звезду" (3:1), а чинний переможець Ліги чемпіонів "Манчестер" Сіті" у гостях переміг швейцарський "Янг Бойз" (3:1).

Гра "Шахтаря" з "Барселоною" відбулася на фоні зміни головного тренера. 24 жовтня "гірники" призначили новим наставником 52-річного хорвата Маріно Пушича.

По материалам: Подробности