Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /var/www/fastuser/data/www/glavpost.com/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307

itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
Частину України охопить заморозками і грозами

Погода в Україні принесе нічні заморозки в деякі регіони, а в інших областях вдень ймовірні дощі і навіть грози. При цьому денна температура буде переважно високою.

"2 травня вночі у східних та північно-східних областях на поверхні ґрунту заморозки 0-3 градуси (І рівень небезпечності, жовтий)", – попередили в Українському гідрометцентрі.

За даними синоптика Наталки Діденко, протягом дня температура повітря становитиме +14 +19 градусів, місцями у західних областях та у південній частині до +20 градусів.

Вночі прохолодно, +5+9, у Сумській, Харківській, Полтавській та Луганській областях буде холодніше, +2+5 градусів, а місцями на ґрунті заморозки 0-3 градуси.

За прогнозом Діденко, в понеділок дощі ймовірно пройдуть в західних областях, окрім Тернопільської, Хмельницької області, місцями на півдні. Під час дощу тут ймовірні грози.

На решті територій переважно сухо.

У Києві понеділок очікується теплим, максимальна температура повітря становитиме +15+18 градусів. Вночі +5+7 градусів, заморозків не буде..

Істотні опади в столиці 2 травня не передбачаються.

Найближчі дощі в столиці більш ймовірні 3-го та 9-го травня.

Читайте также:  На "Азовсталі" другий день йдуть важкі кровопролитні бої - командир полку "Азов"

Частину України охопить заморозками і грозами

По материалам: Подробности