itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
Війна в Україні: що відбувається на фронтах 31 березня

Російські окупанти збільшують військові угруповання на Харківщині, Донеччині та Луганщині, мінують території, звідки відступають, і завозять ракетні установки до Білорусі. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ в оперативному зведенні на 18:00 31 березня.

  • Російські окупаційні війська намагаються створити нове угруповання військ на Слобожанському напрямку з метою встановлення контролю над частинами територій Харківської, Луганської та Донецької областей, включаючи блокаду міст Слов’янськ та Краматорськ.
  • Ворог продовжує атакувати місто Попасна, ймовірно, з метою відволікання уваги військового керівництва України від спроб встановлення контролю над Ізюмом та Маріуполем.
  • На Сіверському напрямку фіксується перекидання до білоруського Гомеля найманців з країн Близького Сходу. 29 березня прибули 200 найманців до військового аеродрому Гомель.
  • росія продовжує перекидання ракетних підрозділів до республіки Білорусь з метою збільшення інтенсивності обстрілів балістичними ракетами населених пунктів та об’єктів інфраструктури на території України. У районі Гомеля виявлено прибуття трьох ракетних комплексів "Іскандер" та двох комплексів ППО С-300 для їх прикриття.
  • Залишаючи військову техніку на території України, окупанти все частіше вдаються до її мінування. Почастішали випадки використання противником мін-пасток.
Читайте также:  Цены на топливо: сколько стоит бензин в Украине

По материалам: Подробности