Зеленський зробив важливу заяву про імпорт зерна

Заборона окремими державами на ввезення української аграрної продукції є деструктивною і зараз точно не час будь-кому слідувати за державою-злом.

Про це повідомляє президент України Володимир Зеленський.

"Окремо обговорили з паном президентом Європейської ради Шарлем Мішелем ситуацію навколо деструктивної, на мою думку, заборони окремими державами ввезення нашої аграрної продукції", – йдеться у заяві.

За словами Зеленського, це не лише порушує наявну Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом, але й дає небезпечну надію Кремлю. Президент сказав, що мова йде про надію, що в нашому спільному європейському домі чиїсь помилкові рішення можуть панувати над спільними інтересами.

"Зараз, коли росія порушує свободу торгівлі, намагається заблокувати постачання аграрної продукції на світовий ринок, точно не час будь-кому слідувати за державою-злом, робити щось схоже", – додав президент України.

Зеленський зазначив, що треба знайти нормальний, у європейському дусі, конструктивний вихід із цієї непростої ситуації. Таке рішення, яке враховувало б інтереси всіх країн і Європи загалом. Президент пояснив, що саме це він обговорив з паном Мішелем, як це можна зробити, яке це може бути рішення, і він постійно контактує з усіма партнерами.

Читайте также:  Військові рф виконують бойові задачі під страхом бути розстріляними своїми - Маляр

По материалам: Подробности