Зеленський назвав умову швидшого завершення агресії рф

У суботу, 22березня, під час вечірнього звернення президент України Володимир Зеленський заявив, що введення жорсткіших санкцій проти росії може вплинути на швидкість завершення війни в Україні.

Він нагадав, що сьогодні затвердив рішення Ради нацбезпеки та оборони про нові санкції проти росії. Вони насамперед спрямовані на російський військово-промисловий комплекс. Обмеження запровадили проти 322 компаній, серед яких виробники зброї, комплектуючих тощо.

До інших санкційних списків увійшли юрособи та фізособи, які допомагають росії обходити санкції та задіяні у знищенні свободи як у рф, так і в Україні.

Президент зазначив, що всі санкційні пакети детально опрацьовуються, зокрема щодо синхронізації з партнерами.

За словами Зеленського, зараз ліквідація будь-яких можливостей обходити санкції є загальним завданням абсолютно всіх, хто хоче, щоб Україна перемогла у війні швидше.

Відповідно, що жорсткіший санкційний режим проти росії, що більше обмежень проти держави-терориста та всіх пов'язаних з нею осіб, проти всієї російської економіки війни – то швидше буде і завершення агресії. І я дякую всім у світі, хто розуміє це.

По материалам: Подробности