"Інформація – теж зброя": у Міноборони просять не обговорювати контрнаступ ЗСУ

Контрнаступ збройних Сил України на Харківщині не обговорювали у соціальних мережах та по телебаченню до його, власне, початку, а зона бойових дій була повністю закрита для будь-кого, окрім військових.

Про це нагадала заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

За її словами, восени минулого року було реалізовано найуспішнішу операцію за час повномасштабного вторгнення з точки зору інтенсивності звільнення українських територій від окупантів.

"Тиша дала військовим виграти час і робити свою роботу", – зазначила посадовиця, додавши, що стратегічні військові плани і задуми мають право оприлюднювати лише три особи – Верховний Головнокомандувач (Президент), Міністр Оборони та Головнокомандувач ЗСУ, а всі інші можуть "лише цитувати".

"Не треба задавати в ефірах питання експертам – а як же там контрнаступ, не треба писати блоги на цю тему і пости, не треба взагалі публічно обговорювати військові плани нашої армії", – зауважила Ганна Маляр, адже українська армія має один стратегічний план – звільнити всі окуповані території, а деталі – то вже військова таємниця.

Читайте также:  Гранатовый сок: медики развенчали мифы о популярном напитке

Їх можуть оприлюднювати лише Володимир Зеленський, Олексій Резніков та Валерій Залужний, коли існує така військова задача. "Бо інформація – це теж зброя і ми нею теж воюємо", – резюмувала заступниця Міністра оборони.

По материалам: Подробности