В "Укренерго" дали оптимістичний прогноз щодо світла

Українська енергосистема може вийти на графіки планових відключень світла вже у вихідні. Про це заявив голова "Укренерго" Володимир Кудрицький на телемарафоні.

За його словами, зараз очікується набір потужностей на атомних станціях. Зокрема, на Рівненській АЕС.

Відповідно, відсоток покриття споживання зростатиме, хоча вже не так стрімко, як ми відновлювалися після системної аварії, яка сталася у вівторок. Ми плануємо, що вихідні ми пройдемо з дефіцитом 25%. Це показник близький до того, що був до останнього обстрілу, але він все ще буде трохи більшим. Тому графіки обмежень залишатимуться, але у нас є надія, що на вихідних вдасться увійти до якогось планового режиму.

Він також підкреслив, що графіки можуть повернутися раніше, ніж у понеділок, але багато залежить від того, що буде завтра.

Подивимося завтра, можливо, нам вдасться досягти планового режиму ще раніше. Наприклад, з неділі. Обіцяти не можу, побачимо, як пройде субота. Наразі ми трохи змінили тактику і доводимо до обленерго не обсяг обмежень, а ліміт споживання по області.

За його словами, на завтра визначені ліміти, які дозволяють зробити відключення менш тривалими та спробувати увійти до планового режиму.

По материалам: Подробности