кремль відкрито шантажує Україну ракетними атаками: у Зеленського відповіли

У Кремлі вже офіційно визнають вбивство цивільних та атаку на енергетику України, аби змусити до переговорів. Втім, світ і далі розмірковує, чи визнавати рф терористом.

Про це повідомляє в Twitter радник голови ОП Михайло Подоляк.

"росія вже офіційно заявляє: "Ми вбиваємо цивільних, атакуємо всю енергетику, щоб Україна виконала наші загарбницькі вимоги". Світ продовжує дивитися на країну, що замерзає, але воює за свою свободу, і розмірковує над тим, а чи потрібно називати терориста терористом…", – написав Подоляк.

Що сказали в Кремлі

Прес-секретар президента рф дмитро пєсков відзначився цинічною заявою на тлі чергових масованих ударів росіян по об'єктах критичної інфраструктури України.

Фактично Кремль відкрито став шантажувати Україну – "виконайте умови рф – і обстріли нібито припиняться".

"Керівництво України має всі можливості, щоб вивести ситуацію у нормальне русло, має всі можливості врегулювати ситуацію, виконати вимоги російської федерації і зупинити, таким чином, усі можливі страждання мирного населення", – сказав Пєсков.

Нагадаємо, що в Україні вчора вкотре нагадали, попри російський терор – переговорів з Кремлем не буде.

Читайте также:  В США рекомендуют возобновить вакцинацию препаратом Johnson & Johnson

"Диктуємо по складах. Ні ваші ракети. Ні ваші "Шахеди". Ні ваші обстріли пологових будинків ані на міліметр, ані на крок не наблизять ваше бажання про перемовини. Лише єдине бажання – нищити рашистську потвору. З країною-терористом перемовини тільки через приціл Сил оборони України!", – зазначив секретар РНБО Олексій Данілов.

По материалам: Подробности