Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /var/www/fastuser/data/www/glavpost.com/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307

itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
Коли у путіна закінчиться зброя для війни в Україні: Шольц зробив заяву

Ніхто не знає, як довго росія збереже можливість вести війну проти України, але тривале планування Путіна говорить про те, що він готовий до тривалих військових дій.

Про це канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив в інтерв'ю CBC News.

"У нього є – він, напевно, лідер дуже великої країни, в якій мешкає багато людей, з великими коштами, і він справді веде цю жорстоку війну і готувався до неї (на – ред.) дуже довго. Я думаю, що рішення розпочати цю війну було ухвалено за рік до її початку або, можливо, раніше, бо він готувався до неї. І тому він зможе продовжувати війну дуже довго", – сказав Шольц.
 
За його словами, російська федерація відчуває на собі вплив західних санкцій, хоча путін "насправді цього не визнає".

"Ви отримуєте деяке уявлення про те, що це справді завдає йому біль, і що (Путін – ред.) розуміє глибокий вплив наших санкцій на його економіку… Це зараз відбувається з країною, яка не настільки розвинена, яка справді потребує всіх технологій решти світу для того, щоб мати аналогічний рівень життя та мати шанс бути частиною зростання світової економіки", – додав глава німецького уряду.

Читайте также:  Ученые создали препарат от коронавируса, который уничтожает вирус на 99,9%

По материалам: Подробности