itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
Війна в Україні: що відбувається на фронтах 23 червня

Українські війська зупинили наступ російських військ у напрямку південної околиці Лисичанська, ворог тисне на Сєвєродонецьк, там тривають бої. Також ЗСУ відбили атаку росіян поблизу Долини та Богородичного на захід від Святогорська. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу 23 червня.

 • На Харківському напрямку противник здійснив артилерійські обстріли цивільної та військової інфраструктури у районах населених пунктів Харків, Руська Лозова, Печеніги, Хрестище, Мосьпанове, Старий Салтів, Руські Тишки та Пришиб. 
 • На Слов’янському напрямку ворог обстрілює цивільну інфраструктуру зі ствольної артилерії та РСЗВ у районах Богородичного, Адамівки, Дібрівного, Курульки, Петрівського, Вірнопілля та Мазанівки. ЗСУ відбили ворожий штурм поблизу Долини та Богородичного та змусили окупантів відійти.
 • На Донецькому напрямку противник продовжує атакувати позиції ЗСУ зі ствольної та реактивної артилерії,  мінометів і танків по лінії зіткнення. Основні зусилля зосередив на Сєвєродонецькому та Бахмутському напрямках з метою встановлення контролю над населеними пунктами Сєвєродонецьк і Миколаївка.
 • Окупанти закріплюються на раніше захоплених позиціях в районах Лоскутівки та Рай-Олександрівки. Намагається поповнити втрати. 
 • На Краматорському напрямку ворог активних дій не вів. 
 • На Сєвєродонецькому напрямку противник здійснював обстріли в районах населених пунктів Сиротине, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Воронове та Мирна Долина. Підрозділами зі складу 2-го армійського корпусу, за підтримки загонів росгвардії, веде штурмові дії з метою встановлення повного контролю над Сєвєродонецьком. Бойові дії тривають.
 • Українські захисники зупинили наступ рашистів у напрямку південної околиці Лисичанська, завдали ворогу втрат і змусили відступити. Для поновлення наступу окупанти висувають резерви. Наступальні дії ворога поблизу Борівського українські захисники також зупинили.
 • Противник провів розвідку боєм в районі населеного пункту Біла Гора. Продовжив наступ в районі населеного пункту Рай-Олександрівка, тривають бої.
 • На Бахмутському напрямку ворог обстріляв з артилерії наші позиції в районах населених пунктів Миколаївка, Берестове, Клинове, Торецьк, Новолуганське, Покровське, Луганське та Кодема. Армійська авіація загарбників завдала удару поблизу Клинового.
 • Окупанти намагаються встановити контроль над населеним пунктом Гірське. Силами штурмових груп зі складу 1-го армійського корпусу оволоділи Миколаївкою. Провалом для ворога завершилась розвідка боєм в районі населеного пункту Вершина. Противник безуспішно намагався скувати боєм дії наших підрозділів в районі Клинового.
 • На Новопавлівському напрямку ворог обстрілював  позиції наших військ із танків та артилерії поблизу Павлівки, Вугледара і Пречистівки. Завдав авіаударів в районах населених пунктів Павлівка, Вугледар та Шевченко. Поблизу останнього наші воїни дали окупантам жорсткий бій та змусили відійти.
 • Для виявлення слабких місць в нашій обороні окупанти задіяли диверсійно-розвідувальні групи в районах населених пунктів Времівка, Новосілки та Нескучне. Українські воїни їх успішно виявили  – з великими втратами ворог відійшов.
 • На Авдіївському, Курахівському та Запорізькому напрямках противник активних бойових дій не вів. З метою недопущення перекидання резервів на інші напрямки обстрілював позиції наших військ з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах Авдіївки, Пісків, Опитного, Мар’їнки, Грушового та Новополя. Спробу наступу ворога в напрямку Мар’їнки наші воїни жорстко придушили.
 • На Південнобузькому напрямку противник активних дій не вів. Обстрілював цивільну інфраструктуру зі ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Добрянка, Миколаївка і Трудолюбівка. Завдав авіаудару по позиціях наших військ неподалік Князівки. З метою виявлення змін в положенні наших підрозділів та корегування вогню вів повітряну розвідку БпЛА.
 • В акваторії Чорного та Азовського морів корабельне угруповання ворога має п’ять носіїв високоточної зброї.
Читайте также:  В Украине вернут льготный тариф на электроэнергию: что нас ждет

Нагадаємо, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний сьогодні заявив, що російські війська мають вогневу перевагу на фронті, ЗСУ ведуть маневрену оборону та займають більш вигідні позиції.

По материалам: Подробности