itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
Єрмак оцінив ймовірність масштабної участі Білорусі у війні проти України

Білорусь вже взяла участь в агресії проти України, надавши росії свою територію для запуску ракет і російських військ.  Однак масштабно воювати проти України Білорусь навряд чи буде.

Про це заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак в інтерв'ю виданню LB.

"Безумовно, Білорусь взяла участь в агресії – саме з її території стартували перші ракети, звідти напали російські війська. Однак ми вважаємо, що білоруський народ не підтримує цю ідею. Безумовно, вони надали свою територію для російських військ. Але ймовірність масштабної участі у війні білоруської армії не дуже висока саме через настрої народу Білорусі", – заявив він.

Єрмак переконаний, що Білорусь повинна нести відповідальність за фактичну співучасть у війні – пропорційно обсягам цієї співучасті.

"Сьогодні в санкційному пакеті вони йдуть разом з росіянами. Безумовно, при визначенні втрат і компенсаційних моментів ми будемо брати це до уваги і використовувати. Але також стратегічно важливо, що Білорусь неактивно бере участь у війні", – підкреслив він.

Читайте также:  Правительство утвердило усиления карантинных мер для сдерживания распространения коронавірусної болезни в Украины

По материалам: Подробности