Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /var/www/fastuser/data/www/glavpost.com/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307

itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
Війна може тривати до кінця року і довше - українська розвідка

Президент росії володимир путін готовий вести довготривалу війну проти України – щонайменше до кінця 2022 року. Про це в інтерв'ю "Крим.Реалії" заявив представник Головного управління військової розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький.

путін не відмовляється від своїх планів. Ця війна буде затягуватися. Наскільки буде затягнута активна фаза, це буде вересень місяць чи це буде жовтень, чи це буде до кінця року.

Це залежить від нашого спротиву, від стану наших сил оборони і від тої допомоги яку нам надають.

Зараз наводять багато дат… Під кінець року, взимку буде холодно, і кажуть, що Україна піде на переговорний процес.

Читайте також

росія не хоче вести справжні мирні переговори – Зеленський

На 11 вересня в росії призначений єдиний день голосування. До цієї дати прив'язують можливість проведення "референдуму" або інших заходів на окупованих територіях.

До того ж 7 жовтня день народження путіна, йому 70 років і всі будуть говорити про те, що військові захочуть зробити йому "подарунок".

Він (путін – ред.) нікому не довіряє, нікого не чує. У нього є свої плани, які стосуються відновлення російської імперії, він це заявив на весь світ.

Читайте также:  НБУ снизил курс евро

Його намагалися переконати іноземні лідери, були спроби переконати від політичного бомонду, представників економічного блоку рф, олігархів, але їм це не вдалося. Війну, яку він хоче вести, вона буде довготривалою. Це людина, яка не хоче здавати свої позиції.

Нагадаємо, що у Кремлі зробили заяву про мирні переговори з Україною.

По материалам: Подробности