itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
– депутат ” src=”/wp-content/uploads/2020/10/d9f14bd0103a37e9c5dd21d6a20e6e6f.jpg” alt=”Багато хворих на COVID-19 змушені купувати ліки за власні кошти – депутат ” width=”100%” />

У багатьох лікарнях пацієнти з COVID-19 змушені купувати ліки за власні кошти.

Про це у п’ятницю ввечері під час соціально-політичного ток-шоу на телеканалі "Інтер" "МИР чи ВІЙНА" заявила нородний депутат від партії "Європейська солідарність" Марія Іонова.

"Я, наприклад, відповідаю за Луганщину – я не бачу там ані кількості тестів достатньо, ані кисню, ані взагалі, наприклад, в дуже багатьох лікарнях пацієнти змушені купувати ліки за свій рахунок", – сказала депутат.

У свою чергу, міністр охорони здоров'я України Максим Степанов зазначив, що міні-лабораторій, які б проводили ПЛР-тестування, не існує, оскільки робота з небезпечною інфекцією має відбуватися у відповідних умовах.

Він також додав, що відомством зараз розробляються відповідні додаткові обмежувальні заходи, які будуть запропоновані на наступне засідання уряду, але ні в якому разі вони не будуть стосуватися жорсткого локдауну.

Читайте также:  На Чернігівщині зафіксовано "прильоти" 3 ракет

"Це, наприклад, більш обмежена робота певних закладів, по часу обмеження цієї роботи, або обмеження щодо масових заходів. Максимально їх обмежуйте, тому що це дійсно є одним із головних чинників розповсюдження коронавірусу", – підкреслив глава МОЗ.