Півзахисник збірної Німеччини Джамал Мусіала висловив своє прагнення перемоги на домашньому чемпіонаті Європи 2024 року. Молодий талант, який також виступає за мюнхенську «Баварію», поділився своїми думками та почуттями напередодні важливого матчу 1/4 фіналу проти збірної Іспанії.

Про це повідомляє Головпост, з посиланням Sport.ua.

Проведення турніру в рідній країні додає додаткову мотивацію та силу німецької збірної, зазначає Мусіала.

«Факт, що Євро проходить у Німеччині, заряджає нас додатковою енергією. Підтримка наших уболівальників відчувається всюди. Коли за тобою стоїть ціла країна, стає можливим набагато більше», — сказав Джамал.

Для 21-річного півзахисника участь у домашньому Євро є не лише професійним викликом, а й особистою честю.

«Грати на домашньому Євро – це величезна честь. Я неймовірно радий бути частиною цієї події. Хочу, щоб вся країна пишалася мною та раділа нашим успіхам. Ця відповідальність приносить мені величезне задоволення», — зазначив Мусіала, наголошуючи на важливості своєї ролі в команді.

Матч між Німеччиною та Іспанією відбудеться у п’ятницю, 5 липня, і розпочнеться о 19:00 за київським часом. Протистояння обіцяє бути захоплюючим, і Мусіала, поряд зі своїми товаришами по команді, сподівається на перемогу та подальший поступ у турнірі.