У Польщі назвали можливі напрямки наступу рф

Прем'єр-міністра Польщі Матеуш Моравецький заявив, що російські війська під час нового наступу на Україну можуть піти з двох-трьох різних напрямків. Про це він сказав в інтерв'ю Bild.

Ймовірно, російський диктатор володимир путін планує знову оточити Київ.

Я думаю, що план путіна і його людей, таких як Валерій Герасимов, його новий головнокомандувач російською армією, полягає в тому, щоб оточити Україну. І, готуючи всі ці плани, він, ймовірно, відчуває, що йому потрібно атакувати з двох чи трьох різних напрямків. Тому я думаю, що українці не можуть виключати наступу з білоруської північної частини України, щоб оточити Київ із заходу.

Він пояснив, що зараз зима досить тепла, а це означає, що земля не підходить для важких танків, артилерії та іншої техніки.

"Тому путін, ймовірно, захоче дочекатися, поки висохне весь бруд, болота і не дуже підготовлений ґрунт для наступу", – каже Моравецький.

Згідно з усією інформацією, яку я маю з України, я знаю, що буде ще один російський наступ, можливо, у березні чи квітні, і це буде дуже жорсткий наступ. Я думаю, що, на жаль, він не тільки сповнений ненависті до України, але також хоче ще раз показати своєму народу, що він довгостроковий гравець, який ніколи не здається, і він знову нападе на Київ, так, у мене є ці побоювання.

Читайте также:  Л. Ткаченко: «Достойная старость стоит очень дорого»

Також він зазначив, що путін вже мобілізував досить багато військових, йдеться про приблизно від 200 000 до 250 000 нових солдатів.

Не можна забувати, що ресурси росії дійсно великі, і вона має глибокі кишені. У нього багато боєприпасів, багато зброї і багато людей.

По материалам: Подробности