itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
<img class="aligncenter" title="Карта війни в Україні: що відбувається 11 вересня ” src=”/wp-content/uploads/2022/09/b2674e255a016e19854d10bff728fc83.jpg” alt=”Карта війни в Україні: що відбувається 11 вересня ” width=”100%” />

Станом на ранок, 11 вересня, було оновлено карта війни в Україні. Про це свідчать дані Deepstatemap.

Сили ЗСУ продовжують свій контрнаступ у Харківській області, триває зачистка Ізюму.

За оновленими даними геолокації, українські бійці батальйону "Карпатська Січ" з південної сторони зайшли в Ізюм (Харківська область), де відповідно відбувається зачистка в місті.

Таким чином виступ на південь з Ізюму остаточно втрачений для російських окупантів.

Карта війни в Україні: що відбувається 11 вересня

Крім того, міжнародні аналітики Інституту вивчення війни ISW демонструють хід українського контрнаступу в Харківській області за останні 5 днів.

За їх даними, після повідомлень про звільнення українськими бійцями Великого Бурлука (ця інформація потребує підтвердження, за даними Deepstatemap це селище поки під окупацією), українські сили в Харківській області тепер можуть знаходитися за 25 кілометрів від міжнародного кордону.

Animated GIF showing progress of the Ukrainian counteroffensive in Kharkiv Oblast over the past 5 days for @TheStudyofWar.

With the reported capture of Velykyi Burluk Ukrainian forces in Kharkiv are now 25 kilometers from the international border. https://t.co/z1pFd1B9fK pic.twitter.com/IUqwUjunca

— George Barros (@georgewbarros) September 10, 2022

По материалам: Подробности