itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
Зеленський розповів про підготовку до зими на звільнених територіях

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що один із найбільш відповідальних напрямків на серпень і вересень – це реалізація Fast Recovery рlan (Плану швидкого відновлення).

Це те, що необхідно зробити на деокупованій території України, щоб дати людям умови для нормального життя та підготуватися до осінньо-зимового сезону.

"Один із найбільш відповідальних напрямків на серпень і вересень – це реалізація нашого Fast Recovery рlan. Те, що необхідно зробити на звільненій від ворога території, щоб дати людям умови для нормального життя та підготуватися до осінньо-зимового сезону. Загалом уже звільнено 1060 населених пунктів, і абсолютна більшість із них потребує значних відновлювальних робіт, розмінування, будівництва соціальних об’єктів", – розповів Зеленський.

Він подякував усім партнерам, які долучилися до відповідних робіт. Зокрема, цього тижня делегація з Естонії відвідала райони Житомирської області, якій допомагає з відновленням. Естонія першою в межах Fast Recovery рlan обрала обʼєкти для фінансування.

"Працюємо з дипломатами та компаніями й щодо всіх інших областей, які потребують підтримки та відновлювальних робіт", – додав президент.

Читайте также:  «Это мой год, год крысы…»: Слава Каминская показала новые снимки с отдыха в Индонезии (ФОТО)

По материалам: Подробности