itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
<img class="aligncenter" title=""Луганщина не відрізана! Траса "Лисичанськ-Бахмут" не перекрита&quot; – голова ОВА ” src=”/wp-content/uploads/2022/05/424c8f749c35a06be9dd633badb3518a.jpg” alt=”"Луганщина не відрізана! Траса "Лисичанськ-Бахмут" не перекрита" – голова ОВА” width=”100%” />

Луганщина не відрізана, а траса Лисичанськ – Бахмут не перекрита. Доступ до Лисичанська та Сєвєродонецька є. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Пообіді ЗМІ почали поширювати новину про те, що окупанти нібито відрізали "дорогу життя". Це не відповідає дійсності.

Дорога прострілюється, але ми сьогодні вже змогли завезти гумвантажі.

Станом на 13 годину пересування дорогою можливе.

Очільник Луганщини обурився дякими українськими виданнями, які почали поширювати російські наративи про те "Луганщина повністю перейшла під контроль окупантів", а "ЗСУ опинилися в "казані".

Писати "Росіяни перерізали сполучення трасою Лисичанськ-Бахмут. Луганщина в котлі?" безвідповідально і маніпулятивно. Свої припущення залиште при собі.

Чи думали Ви про те, що буде з рідними захисників, які боронять Луганщину та родичів тих, хто залишився в області, коли вони це прочитають? Який котел? Подумайте про людей.

Гайдай закликав вірити лише офіційним джерелам інформації.

Нагадаємо, що обстановка на Луганщині залишається дуже складною, окупанти стягують сили в Луганській області з декількох напрямків.

По материалам: Подробности