itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
<img class="aligncenter" title="Авдіївку обстріляли забороненими фосфорними боєприпасами (фото) ” src=”/wp-content/uploads/2022/05/43a588eb66bf31b9af586827070be973.jpg” alt=”Авдіївку обстріляли забороненими фосфорними боєприпасами (фото)” width=”100%” />

Авдіївку на Донеччині обстріляли забороненими фосфорними боєприпасами. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

Росіяни знищили на Донеччині ще один навчальний заклад – Авдіївську школу №1. 

Сьогодні вночі російська армія обстріляла її забороненими фосфорними боєприпасами. Школа згоріла вщент. На щастя, обійшлося без постраждалих: у будівлі перебували тільки чергові, їм вдалося врятуватися.

Очільник Донеччини повідомив, що до широкомасштабного російського вторгнення у Авдіївській школі №1 навчалося понад 200 дітей.

У школі не було жодного військового, жодної військової техніки. Просто росіяни, як завжди, цілеспрямовано нищать цивільну інфраструктуру.

Авдіївку обстріляли забороненими фосфорними боєприпасами (фото)

Загалом від 24 лютого росіяни на Донеччині пошкодили та зруйнували 416 закладів освіти, у тому числі 181 дитсадок, 191 школу, 23 заклади професійно-технічної освіти і 21 виш.

Нагадаємо, що окупанти неодноразово скидали на "Азовсталь" фосфорні бомби.

По материалам: Подробности