itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
Байден назвав путіна вигнанцем і закликав до ізоляції росії

Байден підтримав рішення Генасамблеї ООН про виключення росії з Ради з прав людини. Він назвав дії путіна на війні в Україні, зокрема, звірства в Бучі, військовим злочином і наголосив, що президент рф зробив свою країну міжнародним вигнанцем.

Така його заява опублікована на сайті Білого дому.

Байден зазначив, що для проведення голосування Америка тісно співпрацювала з союзниками по всьому світу та акцентував увагу на грубих та систематичних порушеннях прав людини з боку росії.

"росії немає місця в Раді з прав людини. Після сьогоднішнього історичного голосування росія не зможе брати участь у роботі Ради або поширювати там свою дезінформацію, оскільки Комісія Ради з розслідування розслідує порушення та зловживання росією прав людини в Україні", – заявив він.

Лідер США також зазначив, що Америка разом з іншими країнами працює над збиранням доказів злочинів росії в Україні, щоб притягнути рф до відповідальності за скоєне та ізолювати на міжнародній арені.

"Ознаки того, що людей зґвалтували, катували, стратили, а в деяких випадках осквернили їхні тіла, – це образа нашої спільної людяності. Брехня росії не йде в жодне порівняння з беззаперечними доказами того, що відбувається в Україні. Ось чому народи в кожному регіоні засуджують неспровоковану та жорстоку агресію росії проти України та підтримують хоробрий народ України у його боротьбі за свободу", – резюмував Байден.

Читайте также:  Гуманитарные коридоры: откуда будут эвакуировать людей 15 марта

По материалам: Подробности