Зеленський анонсував засідання РНБО щодо цін на ліки

Президент України Володимир Зеленський повідомив про підготовку засідання Ради національної безпеки та оборони (РНБО) з метою врегулювання ситуації з цінами на лікарські засоби.

Про це йдеться у відеозверненні президента 10 лютого.

За словами глави держави, сьогодні відбулася нарада за участі прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, першої віцепрем’єрки, міністерки економіки Юлії Свириденко та міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка. Основною темою обговорення стало питання високої вартості медикаментів в українських аптеках.

Ціни абсолютно неадекватні. Аптечні мережі та виробники повинні дати більш комфортні умови нашим людям. Ми готуємо засідання РНБО щодо цього і дуже конкретні пропозиції в інтересах наших людей, щоб знизити ціни, – заявив Зеленський.

По материалам: Подробности