itemscope itemtype=”http://schema.org/ImageObject”>
Росія намагається спалити до руїн прикордонні села Сумської області - Зеленський

Російські окупанти за допомогою постійних обстрілів хочуть спалити до руїн села Сумської області, які знаходяться біля кордону.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Він зазначив, що російські окупанти постійно роблять спроби завести свої диверсійно-розвідувальні групи на територію Сумської області, обстрілюють та б'ють по її території.

"Наші прикордонні села російська армія намагається просто спалити до руїн. Тільки з початку цього березня і до сьогодні російська авіація скинула тільки на громади Сумської області вже майже 200 керованих бомб. Прямо по селах, містах, цивільній інфраструктурі", – додав президент.

Він нагадав, що зараз очевидною є необхідність посилити протиповітряну оборону України, щоб унеможливити такий терор. Це потрібно зробити у Сумській, Чернігівській, Харківській, Донецькій, Луганській областях та у південних регіонах.

"Важливо, щоб великі країни, які мають необхідну зброю, справді були більшими у захисті життя – не тримали цю зброю десь там, на складах чи зберіганні, а щоб Patriot та все інше реально працювало для порятунку життів людей", – наголосив Зеленський.

По материалам: Подробности