itemscope itemtype=”http://schema.org/ImageObject”>
"Не сійте вітер в серці країни, не робіть політичної дурні": Кличко жорстко відповів главам РДА

Мер Києва Віталій Кличко закликав голів районних державних адміністрацій "не сіяти вітер в серці країни" та не "робити відвертої політичної дурні".

Там столичний градоначальник відповів на відеозвернення голів районів столиці з пропозицією відмовитись від одночасного суміщення декількох посад – міського голови і голови КМДА.

Подивився відео, записане головами районів столиці. З якими, до речі, сьогодні зранку обговорювали результати перевірки й недоліки з облаштуванні укриттів, які мають усунути в районах. На це РДА отримали загалом за минулий і цей рік 1,2 млрд гривень і були відповідальними за їх облаштування. 

 

Ваша "дружна команда" навіть за це не готова відповісти. Про що ви ще там говорите? Про повноваження? Так з 2014 жодного з них вас не позбавили, а в 2015-му навіть додали. 

За словами Кличка, очільники районів освоїли лише трохи більше 10% грошей, виділених на укриття в столиці.

То ви будете брати на себе відповідальність за місто?! Князівства створювати?..

Закони, Конституція, обʼєднання зусиль в війні, яка руйнує Україну, як бачимо, не є важливими для тих, хто писав цей текст главам районів, змусив його записати і хто намагається розбалансувати вщент владу в столиці, знищити самоврядування  і створити хаос у Києві.

Читайте также:  ЗСУ збили 16 "Шахедів" за ніч

 

Не сійте вітер в серці країни! Не робіть відвертої політичної дурні.

По материалам: Подробности