"Ми стабільно кладемо батальйон": Арестович розповів про щоденні втрати армії рф

російські окупанти в Україні, навіть коли інтенсивність бойових дій знижується, щодня втрачають на фронтах убитими та пораненими близько 400-600 солдатів. Під час активних боїв ворожі втрати зростають до 1000 на день.

Про це повідомляє радник Офісу президента Олексій Арестович в ефірі "Фейгін LIVE".

"Коли активні бойові дії – буває до тисячі на день убитих і поранених у російської армії. Коли не активні – до 600-400. Нижче за 400 я взагалі такого не пам'ятаю", – зізнається він.

Арестович уточнив, що йдеться про втрати ворога в живій силі у вигляді безповоротних та санітарних – убитими та пораненими.

"Багато, загалом. Починаються активні бойові дії, або з їхнього боку, або з нашого, різко полізло у них вгору. Ми стабільно кладемо зараз батальйон. Це переважно на напрямі Соледар – Бахмут. Там вони все одно посилають хвилями атаки, з відповідним результатом". ", – зазначив радник ОП.

За словами Арестовича, на цьому напрямі погано навчених воювати мобілізованих росіян уже не менше ніж 50%.

"Вони основний кістяк військ зараз представляють. Кадрові виведені на російську і білоруську території, і відновлюються зараз для майбутніх звершень. За рахунок тих же мобілізованих. А на 1-й і 2-й лініях не менше 50% мобілізованих, може і 60% десь", – розповів він.

Також Арестович зазначив, що наразі в окупантів на фронті основне навантаження – це найманці з приватних військових компаній та "частково мобілізовані".

"Кадрових менше. Мобіки зараз тягнуть основне навантаження війни, погано навчені… Рівень бойових дій упав. Але їх просто багато – вони наситили фронт", – сказав радник ОП.

По материалам: Подробности