Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /var/www/fastuser/data/www/glavpost.com/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307

itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
Попередження про війну: Зеленський різко відповів Байдену

Багатьом європейським лідерам, в тому числі президенту США Джо Байдену, має бути адресоване питання з приводу того, чи прислухалися б вони до вимог України ввести превентивні санкції проти росії, щоб не почалася війна. Про це заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє ZDF.

Було б справедливо, якби вони (європейські лідери, – ред.) заздалегідь прислухалися до мене як до глави Української держави, якби вони прислухалися до того, про що ми попереджали. Я маю на увазі превентивні санкції, щоб не почалася війна, представлення нашої стратегії щодо Чорного моря, будівництво Чорноморського флоту з країною-партнером.

Зеленський підкреслив, що Україна говорила, що росія блокуватиме Чорне море. Водночас українська влада говорила про ракетну програму.

Я доповідав про це рік тому і представив програму того, що нам буде потрібно в плані протиповітряної оборони для нашого захисту – і це правильна відповідь на ваше запитання.

Він також додав, що якби світові лідери почули його, в України було б більше шансів зупинити вторгнення рф.

Читайте также:  Кабмин продлит режим чрезвычайной ситуации до конца 2020 года

Сигнали, про які ви говорите, були різними. Послухайте, якби все сталося саме так, якби всі попередили Україну, що завтра буде повномасштабне вторгнення, питання в тому, чому не було закрито повітряний простір, чому нам не поставили зброю до цього вторгнення, і чому не були введені тимчасові санкції, щоб президент росії був превентивно зупинений? Ось як я б відповів на це питання.

По материалам: Подробности