Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /var/www/fastuser/data/www/glavpost.com/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307

itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
За програмою Червоного хреста почались виплати: хто отримає по 2500 гривень

"ПриватБанк" починає виплати допомоги українцям в рамках нового проекту Міжнародного комітету Червоного хреста. Фінансову допомогу у розмірі 2500 гривень на місяць отримають малозабезпечені українці із постраждалих від війни територій. Про це повідомляє пресслужба банку.

Процедура зарахування допомоги

Як зазначається в повідомленні, кошти будуть перераховані безпосередньо голові домогосподарства: переказом PrivatMoney на банківську картку українського банку, яка зареєстрована в Мінсоцполітики.

Якщо отримувач не має зареєстрованої банківської картки, допомогу можна отримати у відділенні "ПриватБанк"у чи за телефоном 3700 – на картку "ПриватБанк"у, вказавши її при отриманні, чи готівкою.

Розмір допомоги становить 2500 грн на особу на місяць, тривалість програми – 3 місяці.

Реєструватися для участі в програмі не потрібно – отримувачі допомоги, чий номер телефону доступний, будуть проінформовані про включення до програми через SMS-повідомлення від Червоного хреста.

Хто отримає кошти

Допомогу отримають сім’ї, які мають офіційний статус малозабезпечених, зареєстровані в Міністерстві соціальної політики та до 24 лютого 2022 року проживали в одній із громад, які постраждали від збройного конфлікту, (незалежно від того, виїхала ця сім’я чи залишилася в громаді).

Читайте также:  Польща оновила правила транзиту автомобілів з України: що змінилося

Серед регіонів, де буде надана допомога постраждалим громадам – Донецька, Луганська, Запорізька, Житомирська, Київська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області.

По материалам: Подробности