Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /var/www/fastuser/data/www/glavpost.com/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307

itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
росія готує нові фейки про українських військових – Єрмак

Глава Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що росія починає "фейкову операцію" щодо зброї, яку нам передають союзники.

"Вони розуміють, що програють війну, бачать свою відсталість і прагнуть "збити" поставки озброєнь будь-якими методами. Наприклад, один з останніх фейків – буцімто знищення переданих Словаччиною ЗРК С-300. Цю інформацію вже спростував прем‘єр Едуард Хегер. Що буде далі? Нам відомі сценарії росіян. Назву один з них", – написал Єрмак у Telegram. 

Єрмак попередив про такі фейки.

"Вони можуть запускати фейки, що українські солдати буцімто здаються зі зброєю від союзників, і вона масово переходить на озброєння російської армії. Хочу одразу попередити такі фейки. Бо зброя в руках воїнів ЗСУ виключно відправляє ворога на той світ. Тому російська душа може і далі жити у власних рожевих мріях, поки ще жива", – написав глава ОП. 

По материалам: Подробности